Sayfalar

3 Aralık 2016 Cumartesi

Rakamlarla Evden Eve Nakliyat Fiyatlandırması

Nakliyat işi ile uğraşan her firma fiyatlandırma konusunda farklılık gösterebilir. Bu çoğu zaman firmanın yapacağı kar oranından fedakarlık etmesi kadar yaptığı işin kalitesine de yansımaktadır. Ortalama bir fiyat hesaplaması yapıldığında günümüzde 500 TL ve aşağına şehir içi nakliyat hizmeti vermek neredeyse imkansızdır. Gelin bunu şimdi rakamlarla örneklendirelim; Nakliyat işlemlerinin hızlı bir şekilde yaşandığı İzmir şehrini baz alarak evden eve nakliyat hizmeti vermekte olan firmaların örnek hesaplamasını yapıyoruz. Ev taşıma ihtiyacı olan bir kişi Bornova'dan Buca'ya taşınıyor evi 2+1 şeklinde ve ortalama eşya sayısına sahip. Bu tür bir taşıma işlemi için 4 taşıma elemanı 1 adet de şoför gereklidir. Sadece işçi maliyeti hesaplandığında 4 adet işçiye kişi başı günlük ücreti 70 TL'den 280 TL ödenecektir ayrıca şoför ve araç masrafı(mazot v.b) 120 TL eklendiğinde ortalama 400 TL gider yer almaktadır. Evdeki eşyaların ambalajlanması ve deforme olmaması için korunması için harcanacak malzemelerle birlikte toplamda 450 TL civarında bir gider olacaktır. Bu hizmeti veren kurumsal firmaların ödediği vergi ve personel ek masrafları(sigorta, yemek v.b) maalesef 500 TL'lik bir taşıma ücreti ile karşılanmamaktadır. Ayrıca sağlanacak olan ücretsiz ekspertiz ve eşyaların sigortalanma işlemleri de firmalara ek külfet getirmektedir.

Nakliyat Sponsoru

izmir evden eve nakliyat Bunların yanı sıra taşınma işlemleri yapılacak binaların yüksek olması nedeni ile ihtiyaç haline asansörlü taşıma servisininde verilmesi gereken durumlar söz konusu olabiliyor. Her ne kadar zamandan ve iş gücünden tasarruf edilse de maliyet açısından asansörlü taşıma nakliyat firmalarının giderlerini arttırmaktadır. Eğer sizde ev taşıma işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız önceliğiniz asansörlü taşımacılığı tercih edin. Nakliyat firmasına asansörlü taşıma hizmeti verip vermediğini ve maliyetinin ne kadar olacağını sorun.

Asansörlü Taşıma Hizmeti Veren Firmalar

Aşağıdaki listede asansörlü nakliyat hizmeti veren firmaları bulabilirsiniz. Eğer sizde bu hizmeti veriyorsanız lütfen yorum bölümüne bilginizi yazın listeye ekleyelim.
https://www.guven-tas.com/izmir-asansorlu-tasima-hizmetleri http://www.ceylannakliyat.com/asansorlunakliyat.html http://www.egemennakliyat.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder