Sayfalar

5 Ekim 2016 Çarşamba

Ev Taşıma İşleminden Önce İşinizi Kolaylaştıracak Öneriler

Ev taşımak özellikle kadınları strese sokup büyük hazırlıklar yapmalarına neden olan işlemlerin başında geliyor. Aylar öncesinden yeni evin bulunup birde sorunsuz evden eve taşıma firması ile anlaşmak son derece önemli bir nokta. Ancak size vereceğimiz öneriler ile artık bu ev taşıma işlemlerini çok daha kolay ve stres yapmadan gerçekleştirebileceksiniz.

Taşınma İşlemlerini Madde Madde Gerçekleştirelim

Taşınma sırasında ve öncesinde size en büyük desteği verecek olan evden eve nakliyat firmasını bularak başlamak aslında bir çok sorunun da cevabını verecektir. Eğer bulduğunuz bu nakliyat firmasının size vereceği hizmetler arasında yeni evin temizliği, tüm eşyaların toparlanıp yeni eve taşındıktan sonra düzenlenmesi gibi özellikleri varsa oldukça rahat bir ev taşıma işlemi gerçekleşebilir. Bu yüzden mutlaka evden eve nakliyat hizmeti alırken sözleşme imzalayıp sözleşme içerisinde nelerin yer aldığına dikkat edin.

Taşıma İşlemi Öncesi

Evinizde özel eşyalarınızı bir kutu içerisine koyup ev taşıma için gelen kişilere bunun sizin için özel olduğunu ve açılmaması gerektiğini belirtebilirsiniz.

Kırılacak eşyaları belirterek bunların daha dikkatli taşınmasını ve üzerilerine başka bir şey konulmaması gerektiğini söyleyin.

Ev komple taşınacağı için mutfaktan salona kadar küçük veya yayıntı olabilecek her şeyi tek bir alanda biriktirin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder