Sayfalar

22 Mart 2017 Çarşamba

Nakliyede Paketleme Sistemi Nasıl Olmalı ?Eşyalarınız taşınırken zarar görmemesi için paketlemenin itinayla yapılması gerekir. Cam gibi nakliye sırasında kırılabilecek türdeki eşyalar sarılıp birkaç farklı materyalle iç içe paketlenmelidir. Artık müşteriler nakliyat firmaları araştırması yaparken paketleme sistemine göre tercih yapıyor. Bu anlamda firmanın prestiji açısından kullanılan ambalaj malzemelerin kalitesi önem taşıyor. Müşteri eşyaları maddi ve manevi anlamda oldukça değerlidir, aynı şekilde nakliye firmalarından da büyük bir özen gösterilimesi istenir.

19 Mart 2017 Pazar

Nakliyat Platformu Müşteri Talepleri

Nakliyat sektörü genellikle müşterilerin taleplerine göre şekilleniyor. Bugün sizlere bireysel müşterilerin talepleri ve kurumsal müşterilerin isteklerini listeleyeceğiz. Bu liste özellikle evden eve nakliyat işi yapan firmaları yakından ilgilendiriyor. Yazı dizimizde 2017 yılındaki nakliyat taleplerini öğrenebilirsiniz.
Bireysel Müşteriler Ne İstiyor?

Bireysel müşteriler ağırlıklı olarak ev taşıma hizmeti aldıkları için en başta eşyalarının zarar görmeden nakliyesinin gerçekleşmesini istiyor. Bunun yanında eşyaların sigortalı olması en çok tercih edilen hizmetler arasında yerini alıyor. Gelişen teknoloji ile birlikte akıllı mobil uygulamaların kullanılması da ekstra değerler arasında yerini alıyor.
Kurumsal Müşteriler Ne İstiyor?
Kurumsal müşteriler ise bireysel müşterilerden daha detaylı ve geniş kapsamlı isteklerde bulunuyor. Ağırlıklı olarak ofis taşıma, depolama, fabrika taşıma ve genel lojistik talepleri olan kurumsal müşteriler zamanında teslimat, eşyaların sigortalanması ve geniş çaplı sözleşme talep ediyor.