Sayfalar

2 Şubat 2017 Perşembe

Nakliyat Firması Bulmanın Farklı Yolları

Nakliyat firması bulmak günümüzde her ne kadar kolay olsa da acil şekilde ihtiyacımız olduğunda bulamama gibi sorun yaşayabiliyoruz. Elimizin altında olan İnternet buna etkili çözüm sunuyor, en hızlı şekilde tüm bilgeye ulaşabildiğimiz İnternet sayesinde artık "nakliyat firması bulmak" hiç olmadığı kadar kolay olacak. Firmaların sıralı listesinin yer aldığı nakliyat defteri sistemi sayesinde şirketleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

www.evdennakliyateve.com/defter
www.evdeneve.gen.tr/defter/
evdenevenakliyat-platformu.com/defter
www.evdenevenakliyatplatformu.net/defter
www.nakliyatdefteri.com/
https://www.guven-tas.com/nakliye-defteri
www.evenakliyeevden.com/defter
www.nakliyatal.com/nakliyeci-defteri.aspx

31 Ocak 2017 Salı

Nakliyat Firmalarının Videoları

İnternet üzerinden verdiği hizmeti daha iyi anlatmak isteyen nakliyat firmaları her geçen gün yeni şeyler bulabilmekte. Yaptıkları işlerin videolarını sosyal medya sitelerinde yayınlayan bu firmalar büyük beğeni topluyor. Bizde sizlere özellikle Youtube üzerinde yüklenen videoları bir araya getirdik, bir çok firmanın verdiği hizmeti videolu bir şekilde bulabilirsiniz. Videolar için yazımızın devamını okuyabilirsiniz, yorumlarınızı bekliyoruz.

30 Ocak 2017 Pazartesi

Lojistik Hizmetinin Temel Taşı : Nakliyat

İnsanoğlu var olduğu günden bu yana sürekli taşınma ihtiyacı olan ve bu ihtiyacını günümüzde profesyonel nakliyat firmaları tarafından karşılamaya çalışmıştır. Lojistik ise içerisinde ulaşım, nakliyat ve depolama gibi bir çok faaliyeti kapsayan bir ana dal olarak görülebilir. Üniversitelerde temel bir alan olarak bile görülen lojistik oldukça kapsamlı ve detaylı incelenmesi gereken bir hizmet türüdür. Gerek ülke içinde gerekse de uluslar arası alanda bir çok firma lojistik alanında faaliyet göstermektedir. Hemen hemen her ticaretin başında lojistik gelmektedir, aynı şekilde nakliyat servisi de lojistiğin temelini oluşturmaktadır. Daha detaylı bilgiye https://tr.wikipedia.org/wiki/Lojistik sayfasından ulaşabilirsiniz.