Sayfalar

20 Ocak 2017 Cuma

İzmir Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde ev taşıma ve evden eve nakliyat hizmeti veren firmaları bulmak artık çok kolay. Web sitemiz üzerinden İzmir'de yer alan ve Karşıyaka ilçesinde hizmet veren ev taşıma şirketlerinin iletişim bilgilerini ve adreslerini bu sayfadan bulabilirsiniz.

Karşıyaka Evden Eve

İzmir'in kuzeyinde yer alan ve Yamanlar dağının eteklerine kurulan bu yerleşim bölgesi eşsiz manzarası ve şık mimarisi ile 102,4 km² alanda kurulmuştur. Karşıyaka ile ilgili rakamsal bilgileri ve görselleri https://tr.wikipedia.org/wiki/Karşıyaka adresinden inceleyebilirsiniz. Karşıyaka sahilden bir görüntü:


Bir çok kurumsal ve başarılı nakliyat firmasının bulunduğu Karşıyaka evden eve hizmetlerini uygun fiyatlara almak için sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

17 Ocak 2017 Salı

Müşterilerin Nakliyatçı Şikayetleri

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte artık her hangi bir hizmet alan müşteriler deneyimlerini sosyal medya ve büyük portallarda paylaşıyor. Bugün size nakliyatçılar ve müşteriler arasında yaşanan sorunları açıklayacağız. ( Aşağıda yer alan yazılar http://www.sikayetim.com/kategorikliste-168/nakliyeciler.html adresinden esinlenerek yapılmıştır ) Eşyaların Kaybolması En Büyük Sorunlar Arasında Hem nakliyat hemde kargo alanında yaşanılan en büyük sıkıntıların başında müşterilerin eşyalarının kaybolması geliyor. Bunun başlıca nedeni personellerin uyumsuz şekilde çalışması ve yoğunluk olarak göze çarpıyor. Fiyat Sorunu Bir diğer ve en önemli sorunların başında fiyat konusu geliyor. Ön keşif yapılmadan verilen fiyatlar gerçeği yansıtmadığı için hizmet sonrası verilen fiyatlarda değişiklikler olmaktadır. Aşağıda yer alan resim buna oldukça iyi örnek örnek şikayet
Zamanında Hizmete Başlanmaması
Ön anlaşma sonrası verilen tarihlerde taşınma işlemenin başlamaması da müşteriler açısından büyük sorun yaratmaktadır. Personelin Yaklaşımı Müşteri ile iletişime geçen temsilcinin görüşme şekli ve hitabı oldukça önemlidir. Büyüyen ve rekabetin hızla arttığı nakliyat sektöründe bu tarz olumsuz izlenimler müşteri kaybına neden olabiliyor. İşte buna örnek bir diyalog; müşteri temsilcisi

16 Ocak 2017 Pazartesi

Firmanızı Google Haritalara Nasıl Eklersiniz?

Günümüzde artık işletmeler müşterilerini İnternet üzerinden buluyor, bir çok firma artık e-ticaret dünyasına adım atmış durumda. Üstelik Google, firmalar için geliştirdiği business servisi ile şirketlerin daha ön planda olmasını ve yerel işletmelerin büyümesi için büyük bir adım atmış durumda. https://www.google.com/business adresi üzerinden gerçekleşecek işlemleri sizler için açıklıyoruz.

Google Business Nedir?

Yerel işletmenizi ekleyerek daha fazla müşteri kazanmanıza olanak sağlayan bu servis ile çevrenizdeki bir çok kişiye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Google Business Nasıl Kayıt Olunur?

Business servisine kayıt olmanız için bir Google hesabınız ve resmi olarak bir işletmeye sahip olmanız yeterlidir. Eğer bu ikisine sahipseniz BURADAN giriş yapın ve kayıt adımlarını uygulayın. Ortalama 14 iş günü içerisinde Google size bir mektup gönderecek ve kaydınız tamamlanacak. Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? https://www.google.com.tr/intl/tr/business/ bu adresi kullanabilirsiniz.