Sayfalar

14 Ocak 2017 Cumartesi

Nakliyatın Yükselen Yıldızı : Banka Taşımacılığı

Hem evlerinizin, hem işyerlerinizin taşınma sürecinde talep edeceğiniz profesyonel çalışmalar yorucu ve karmaşık olabilecek bu süreci çok daha pratik ve sorunsuz olmasını sağlayacaktır. Bu alanda banka taşıma çalışmaları oldukça önemli bir alandır. İşyerlerinin taşınması sırasında pek çok elektronik cihaz bulunabilir. Ve bu alanda firma güvencesinde sigortalı taşımacılık çalışmalarının sunulması, yatırımlarınız olan demirbaşlarınızın zarar görmeden yeni adresine sevk edilmesini sağlayacaktır. Alanında uzman taşıma ekipleri banka taşıma çalışmalarında bu tür cihazlar için özel ambalajlama malzemeleri kullanmakta ve araç içlerine yerleştirirken destekler kullanarak eşyaların taşıma ve sevkiyat alanında herhangi bir zarar görmesinin önüne geçmektedir. Ofis eşyalarının kırılmadan taşınması, evrakların belirli bir düzen içerisinde taşınması ile birlikte iş yerinizin yeni adresine taşınması çok fazla zamanınızı ve enerjinizi almayacaktır.

10 Ocak 2017 Salı

Sosyal Medya Üzerinden Firma Bulmak


Sosyal medya, günümüzde iletişim amacıyla sıklıkla kullandığımız portallardır. Ancak günümüzde sadece iletişim olarak mı kullanıyoruz? Gelişen alt yapıları ve sistemleri sayesinde bir çok alanda kullanmaya başladığımız sosyal ağlar aslında hayatımızın büyük bir kısmına yön veriyor, aldığımız bir çok karar üzerinde etkisi bulunan sosyal medyalar bunu nasıl mı başarıyor?

8 Ocak 2017 Pazar

İzmir'de Kurumsal Nakliyat Firmaları ve LOGOLARI

İzmir'de bulunan ve başarılı bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların logolarını bugün sizler için analiz ettik, ağırlıklı olarak araba resimlerinin yer aldığı bu logolarda taşımacılığın ve nakliyatın simgelerini görebiliyoruz. İşte İzmir'deki nakliyat firmaları ve logoları; (Aşağıda yer alan firmalar Google arama motoru üzerinde yer alan evden eve nakliyat firmaları baz alınarak sıralanmıştır.)