Sayfalar

29 Aralık 2016 Perşembe

Sosyal Medyanın Nakliyat Sektörüne Etkisi

Günümüzün en popüler sosyal paylaşım siteleri olan Facebook ve Twitter insanların alışveriş tercihlerine büyük etki eden platformlar haline gelmeye başladı. İnsanlar bir ürün yada hizmeti almadan önce mutlaka bu tarz yerlerde arkadaşlarına yada daha önce o firmalarla çalışan kişilerin yorumlarına önem veriyor. Durum böyle olunca ortaya sosyal medya uzmanlığı diye yeni bir kavram çıkıyor, firmalar sanal dünyadaki imajlarını yükseltmek için bu tarz çalışmalar yapan danışmanlarla çalışarak hem satışlarını arttırmak hemde kurumsal kimliklerini arttırma peşindeler. Biz yazımızın başında iki sosyal ağdan bahsettik ama bunlardan çok daha önce kurulan ve şuan Türkiye'nin en büyük sözlük sitesi olan eksisozluk.com'da gündem yaratan başlıklar ve açıklamalar bulunuyor. Bir çok firma hakkında bilgiye sahip olabileceğiniz sözlük üzerinde geçtiğimiz gün https://eksisozluk.com/evden-eve-nakliyat--167690 adresinde insanların yorumlarını sıkılmadan tek tek okudum insanlar gerçek anlamda nakliyat firmalarından şikayetçi bir tanesi de çıkıp şu firma gayet başarılı demiyor. Elle tutulur bir tek https://eksisozluk.com/entry/64722667 bu yorumda bir kullanıcı beğenisini sunmuş.

28 Aralık 2016 Çarşamba

Aralık Ayı Nakliyat Fiyatları


Yılın son ayında nakliyat fiyatları belirlendi. Ağırlıklı olarak İzmir'deki evden eve nakliyat firmalarının yer aldığı listede rakamlar yine müşterilerin istediği rakamlara ulaşmış değil. Bu konuda açıklama yapan nakliye firma yetkilileri ise mazot fiyatları, personel giderleri ve ekonomideki dengesizlik yüzünden rakamların yüksek tutulduğunu açıkladı. Doların artmasının her sektörü olumsuz yönde etkiliyor olması nedeniyle nakliyat fiyatlarını yüksek tuttuklarını belirten nakliyat firmaları 2017 yılından oldukça ümitliler.

25 Aralık 2016 Pazar

İzmir Nakliyat Seçiminde Kurumsallık Kavramı

İhtiyacınız ne olursa olsun mutlaka kurumsal firmalar ile çalışmalı ve tüm desteği bu tarz firmalardan almalısınız. Söz konusu olay eğer nakliyat ise, daha çok dikkat etmeniz gereken ve bir o kadarda firma incelemesi yapmanız gereken bir sektördür. Rekabetin çok olduğu alanlarda müşteri değeri her zaman yüksektir bunu size sunulan hizmetin kalitesi zaten belirleyici etkenler arasındadır. Müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışan kurumsal nakliyat firmaları da ev taşıma ihtiyacı olan müşterilerine büyük önem veriyor, bunu verdikleri nakliye hizmeti yanı sıra sundukları ücretsiz servislerle anlayabiliyoruz. Temel olarak eşyaların sigortalanması ve ücretsiz ekspertiz gibi hizmetleri sayabiliriz.