Sayfalar

7 Aralık 2016 Çarşamba

Banka Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliyat firmaları ev, işyeri taşımacılığının yanı sıra kurumlara da taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bunlar arasında yer alan banka taşımacılığı ciddi bir sorumluluk gerektiren bir iştir. Banka taşımacılığı profesyonel ekibi olan kurumsal nakliye firmaları tarafından üstlenilir. İlk olarak firma tarafından ekspertiz gönderilerek detaylı bir inceleme yapılır ve etüt çalışması yapılır. Banka noter huzurunda sözleşme yapılarak herhangi bir hasar veya malzeme çalınmasına karşı önlem alınır.

Banka Taşımacılığında Nelere Dikkat Edilir ?

Evden eve taşımacılığa göre daha çok itina isteyen banka taşımacılığında en önemli konu güvenliktir. Bankaya ait malzemelerin çalınmaması için bankanın menfaatleri gözetilir. Sigorta yapılmasının yanı sıra tüm taşınma süreci ayrıntılı bir şekilde planlanır. Tüm malzemeler sigorta altına alındıktan sonra nakliyat işlemleri uzman ekipler ile eşyaların sökülüp yerine ulaştırılmasıyla tamamlanır.

5 Aralık 2016 Pazartesi

Ev Taşımacılığında Püf Noktalar

 Hayatta en çok stres yaşanarak yapılan işlerden birisi evden eve taşınmadır. Doğru bir plan yapılıp ve profesyonel bir firmayla çalışıldığında kolaylıkla üstesinden gelinebilir. Taşınma konusunda tüm hazırlıklarınızı yaptıktan sonra nakliyat firmaları arasından bazı ayrıntıları göz önüne alarak seçim yapmanız gerekiyor. Evinizin konumu, daire katı, merdivenin genişliği, eşyaların hacmi gibi ayrıntılara göre firmalardan teklif alarak karar verebilirsiniz.

Nakliyat Hizmetleri
Hizmet alacağınız firmanın paketleme yöntemi hijyen ve hasar olmaması açısından önemlidir. Ayrıca bina merdivenleri taşıma için uygun değilse çalışacağınız firmanın vinçli asansör sisteminin bulunması kolaylık sağlayacaktır. Nakliye işlemlerinde sık rastlanan kırılma durumları için firmayla mutlaka sözleşme imzalanmalıdır. Nakliyat işlemlerinde güven açısından sigorta poliçesi yaptırmak yaşanacak riskleri önleyecektir.