Sayfalar

19 Kasım 2016 Cumartesi

Taşınmada Paketleme Sistemi

Evden eve nakliyat sektöründe en önemli işlemlerin başında paketleme sistemi geliyor. Paketleme yöntemlerini ve nasıl yapıldığını iyi öğrenirseniz sizde taşıma firması gelmeden önce evinizdeki özel veya kırılacak eşyaları başarılı bir şekilde paketleyebilir böylelikle hem daha sağlıklı hemde daha hızlı yeni evinize taşınabilirsiniz.

Paketleme Nasıl Yapılır?

Paketleme işlemleri için mutlaka yardımcı ekipmanlar kullanmalısınız bunlar dayanıklı, sağlam ve kullanışlı malzemeler olmalıdır işte işinize yaracak bir kaç örnek;
 Mukavva
 Karton
 Gazete
 Koli
 Elyaf yorgan


Yukarıdaki yardımcı araçlar size paketleme konusunda yardımcı olabilecek ve en çok tercih edilen maliyeti düşük malzemelerdir.

18 Kasım 2016 Cuma

Nakliyat Dünyasında Yerinizi Alın

Kurumsal anlamda nakliyat işi ile ilgileniyorsanız e nakliyat dünyasında mutlaka yerinizi almalısınız. Evden eve taşımacılığın artık en çok aktif olduğu alan İnternettir bu yüzden firmalarınızı mutlaka popüler nakliyat ilan sitelerine eklemelisiniz bir çok ücretsiz olan bu firmalar sayesinde daha popüler ve marka imajınızı artıracaksınız.

Nakliyat Siteleri

Evden eve nakliyat siteleri kurumsal bir firmanın mutlaka yaptırması gereken işler arasındadır. Hem dinamik ve canlı alt yapıya sahip hemde daha kolay müşteri bulma imkanı sağlayan nakliyat siteleri sayesinde daha büyük kitlelere hitap edebilirsiniz.

Nakliyat Firma Rehberleri

İnternetten yapacağınız küçük araştırmalar sayesinde bu tarz ücretsiz ilan bırakma sitelerine üye olabilir böylece evden eve nakliyat firmanızı daha popüler hale getirebilirsiniz.

17 Kasım 2016 Perşembe

Nakliyat Firmaları

Nakliyat şirketleri hızlı büyüyen Türkiye'nin birer parçası olmuş durumda, hem taşımacılık ihtiyacının çok olması hemde yük taşıma hizmetlerine kurumsal anlamda duyulan ihtiyaçlar sektörü sürekli canlı ve dinamik tutmaktadır. Bu anlamda sürekli artan nakliyat şirketleri dolayısıyla ülkeye büyük katkı sağlamaktadır. Her çeşit taşıma ve lojistik alanda kendini geliştiren firmalar almış olduğu belgeler ve geliştirdikleri alt yapıları ile günümüzde nakliyat ihtiyaçlarını karşılar hale gelmiştir.

Günümüzde Nakliyat Şirketleri

Özellikle İzmir ve diğer büyük şehirlerde kurumsal olarak hizmet veren nakliyat şirketleri son dönemde çıkan ve alınması zorunlu olan K belgeleri hakkında tam ve net bilgiye maalesef sahip değiller. Bu nedenden dolayı mutlaka bu belgelerin iyi incelenip öğrenilmesi ve temin edilmesi gerekmektedir. Bu konu için buradaki yazımızdan faydalanabilirsiniz.

16 Kasım 2016 Çarşamba

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

Nakliyat ihtiyacı olanların akıllarına gelen ilk soru taşıma ücretlerinin ne kadar tutacağı yönündedir. Bu konuda pek çok hesaplamalar ve ekspertiz çalışmaları yapılmaktadır, İnternet üzerinden yapılan evden eve nakliyat fiyat hesaplama sistemleri de oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Geniş ve kapsamlı fiyat hesaplama panelli bu nakliyat sitelerini sizde güvenli bir şekilde kullanabilir, ortalama kaç paraya taşınabileceğinizi hesaplayabilirsiniz.

Sistemin Kullanımı

Nakliyat hesaplama sisteminde eski ve yeni evinizin konumlarını seçebilir, oda sayısı ve eşya miktarlarını belirleyebilirsiniz böylece size en uygun nakliye fiyatları liste halinde gelerek belirtilen fiyatlarda bu hizmeti verecek nakliyat firmaları ile iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat Hesaplamanın Avantajları

Bütçenizi belirleyebilirsiniz Taşınma maliyetlerinin ne kadara mal olacağını öğrenebilirsiniz Belirttiğiniz fiyata hizmet veren evden eve nakliyat firmalarını bulabilirsiniz.

14 Kasım 2016 Pazartesi

Nakliye Firması Gelmeden Yapılması Gereken Hazırlıklar Nelerdir?


Nakliye firması ister evden eve eşya taşımı olsun, ister işten işe eşya taşıma işlemi olsun pek çok işten dolayı mekanınıza gelecektir. Bu yüzden kaliteli bir taşıma için gerekli olan ayrıntıların başında, nakliye firmasının evinize yahut iş yerinize gelmeden önce neler yapmalısınız bunu bilmeniz gerekmektedir. Özel eşyalarınızı ve iç giyim eşyalarınızı toplarsanız, nakliye için çok daha rahat olacaktır ve diğer tüm eşyalarınızı paketlemiş bir şekilde hazır edebilirsiniz. Bunun için yapılması gereken çalışmaların içinde firmanın neleri kapsadığını da incelemekte fayda var. Çünkü bazen elbise toplamasını dahi her şeyi nakliye firmaların yaptığı geniş kapsamlı sözleşmeler oluyor. Duruma göre bu kapsamları eksik çıkarır ve güncel çalışmalarınıza bu aşama ile devam edebilirsiniz. Yani aslında nakliye firması evinize gelmeden evvel yapılacak çalışma, biraz daha sözleşmenin hükümlerine ve 

13 Kasım 2016 Pazar

Öneri : Ev Taşıma Firmaları

İzmir ili Türkiye’nin en büyük illerinden biridir. Günümüz de İzmir’e taşınan veya İzmir’den taşınanların sayısı bir hayli fazladır. Ayrıca İzmir içerisinde ev, iş yeri gibi değişiklikler de yapanlar mevcuttur. Bu tür değişiklikler de her insan nakliyat yapmaktadır. Ancak bunun için yeterli materyali olmayabilir Bu ihtiyaçtan dolayı İzmir nakliyat firmaları hizmet vermeye başlamışlardır. Özellikle İzmir’de işleyiş gösteren nakliye firması 1985 yılından beri evden eve ve birçok yere nakliyat işlemlerini en güvenilir şekilde gerçekleştirmektedirler. Bu firma bünyesinde bulundurduğu değişik araçlar ile nakliye işlemlerini kısa sürede ve sağlıklı bir şekilde yapmaktadırlar. Gerek şehir içi, gerekse şehir dışında tüm bölgelere nakliyat gerçekleştirirler. Sizin de nakliyat işiniz var ise firmanın web sitesi sayesinde firmaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Asansörlü Taşımacılık Nasıl Olur?

Ev ve iş yeri taşıyacak olan kişilerin ihtiyacı olan şey işinde uzman nakliye firmasına ulaşmaktır. Sonrasında kendilerini normal günlük yaşantılarına devam ederken deneyimli ekip eşyaların bulunduğu mekânlara gelerek gerekli hazırlıkları yapmaktadır. Bu konuda yıllardır kendisini geliştiren firma olarak bizler asansörlü taşımacılık yaparak tek bir gün içerinde ilden ile ya da aynı şehir içerisinde nakliye hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinde eşya sahiplerine hiçbir mağduriyet yaşatmamakta olup, tam tersi olarak zamandan ve paradan yana büyük tasarruflar sağlamaktadır. Firma bünyesinde görev alan ekip mobilya konusunda da deneyimli olup, kurulum ve monte gerektiren eşyaları da başkalarına gerek duymadan toparlamakta ve yeniden kurmaktadır.