Sayfalar

11 Kasım 2016 Cuma

İzmir Taşımacılık Sektöründe Yükselen Şehir

Ülkemizde gelişen ve büyüyen sektörlerden biride taşımacılıktır. Taşımacılık kendi arasında kategorilere ayrılmaktadır. En büyük talebin olduğu ve büyük önem arz eden kategorilerden biride Evden Eve Nakliyat İzmir işleridir. İzmir ve tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız, her zaman en yüksek hizmet kalitesini sizlere sunmaktadır. Başarımızın temelinde kalite ve uygun fiyatlar yer almaktadır. Kaliteli hizmeti uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunmak temel amacımızdır. Ev ve eşyalarınızı en güvenilir şekilde taşıyor ve sizi yeni düzeninize kavuşturuyoruz. Bu anlamda ihtiyacınız olan evden eve nakliye hizmetleri için size bir telefon kadar yakın durumdayız. Evinizdeki tüm eşyalara gözümüz gibi bakıyor ve onları koruyoruz. Sağlıklı ve güvenli bir taşıma hizmeti sağlıyoruz.

10 Kasım 2016 Perşembe

İzmir Evden Eve Taşımacılık

İzmir ilinde günümüz de işleyiş gösteren yüzlerce nakliyat firması bulunmaktadır. Bu evden eve nakliyat firmaları arasında güvenilir bir firma bulmak güç olabilir. Ancak belirli bir araştırmanın sonrasında güvenilir eve kaliteli bir hizmet sunan firma bulabilmeniz mümkündür. İzmir nakliyat firmaları arasında en güvenilir firmayı bulduğunuz zaman firma bünyesinde çalışmakta olan profesyonel elemanlar evinize veya ofisinize gelerek sizlerin nakliyat işlemlerini gerçekleştirirler. Nakliye öncesi paketleme işlemi gerektiren eşyalarınızı da kaliteli paketleme araçları kullanarak kısa süre içerisinde paketleme işlemini yapmaktadırlar. Ayrıca karşılıklı güven açısında taşıma öncesinde nakliyat sözleşmesi imzalanarak iki tarafında hakları sağlanmış olur. Oluşacak herhangi bir sorun sonucunda iki tarafın da mağduriyeti sözleşme sayesinde önlenmiş olur.

Ücretsiz Nakliyat Firmanızı Eklemek İçin Bizimle İletişime Geçin

9 Kasım 2016 Çarşamba

Nakliyat Sigorta Eksperleri ve Görevi

Evden eve nakliyatta ekspertiz hizmeti önemli bir yere sahiptir. Çünkü nakliye işleminin maliyeti bu hizmet sayesinde belirlenir ve firma ile müşterinin sözleşme imzalaması sağlanır. Evden eve nakliyat firmaları çalışan ekspertiz elemanlarına belirli aralıklarla eğitim vererek müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedirler. Ekspertiz elemanı öncelikle taşınacak eşyaların büyüklüğüne ve sayısına göre hangi aracın kullanılacağını belirlemektedir. Bunun yanı sıra taşıma işleminde taşıma asansörünün kullanılıp kullanılmayacağını tespit ederek firmaya bildirir. Ayrıca taşınacak eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzemelerin miktarı ve malzeme türünü belirleyerek not alır. Ufak ve kırılacak eşyaların sarılmasında kullanılacak malzemelerin kalitesini belirler. Bunlar belirlenerek nakliyat işleminin toplam maliyeti belirlenir ve müşteriye bildirilir.

Nakliyede Paketleme Sisteminin Ayrıntıları

Nakliyede paketleme sistemi nasıl olmalıdır sorusunu birçok müşteri evden eve nakliye firmalarına sormaktadır. Firma yetkilileri siz müşterilere öncelikle ne kadar eşyanız olduğunu soracaktır. Eğer taşınacak eşyaların miktarı çok ise nakliye firması taşımadan bir gün önce paketleme konusunda profesyonel ekiplerini sizlerin ev veya ofisine göndererek disiplinli ve özenli bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştirirler. Ama taşınacak eşyaların miktarı az ise taşınma günü ekipleri eşya miktarına göre yanında paketleme ekipmanları getirerek hızlı bir şekilde paketleme işlemini yaparlar. Daha sonra güvenli ve sağlam bir şekilde taşıma işlemini yaparak sizlere mükemmel bir hizmet sunarlar. Sizde böyle bir kaliteli hizmete sahip olmak istiyorsanız eğer hemen bir nakliye firması ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer paketlenecek çok fazla eşyanız varsa, Firmamız taşınma gününden bir gün önce uygun bir ekiple evinize veya iş yerinize gelip önce paketleme işlerini yapacaktır. Bütün eşyaları taşımak için hazırlayıp özenle paketledikten sonra ertesi gün farklı bir ekip gelip taşıma işini gerçekleştirecektir. Eğer çok fazla eşyanız yoksa firmamız ihtiyaç duyacağınız koli sayısı hakkında bilgi verir. Böylece firma yeterli ekip ve malzeme ile taşımaya gelecektir. 3+1, 2+1 ve 1+1 ev eşyaları genellikle aynı gün paketlenip taşınmaktadır. Burada en önemli nokta istediğiniz paketleme malzemeleri ve ihtiyaç duyduğunuz koli sayısını firmamız ile doğru paylaşmaktır.

7 Kasım 2016 Pazartesi

Ücretsiz Nakliyat Şirketini Ekle

Asansörlü, sigortalı ve güvenilir taşımacılık hizmetleri firmamız tarafından sunulmaktadır. Sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. İhtiyaçlarınızı Evden Eve Nakliyat İzmir firması olarak yerine getiriyor ve sizlerin memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. En büyük referansımız siz değerli müşterilerimizsiniz. Sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve sizleri mutlu etmek temel amacımızdır. Evinizi taşımak bizim temel görevimizdir. Bu sürecin ne kadar stresli ve yorucu olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu durumu dahada zorlaştıracak ve kalitesiz evden eve nakliye firmalarından uzak durmanızda fayda vardır. Sorun yaratan değil, problem çözen bir firmayız. Ev ve diğer eşyalarınızın hem şehir içi, hem de şehirler arası nakliyesi için bizi her zaman arayabilirsiniz.

6 Kasım 2016 Pazar

Taşımacılık Sektörü

Günümüz de nakliyat dünyası içerisinde barınan tüm evden eve nakliyat firmaları şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmetini vermektedirler. Bu firmalar öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadırlar. Ayrıca nakliye işlemlerinde karşılık güven de önemli yere sahiptir. Nakliye hizmeti verenler nakliyat öncesi eşyaları sigortalayarak oluşacak olumsuzluklara karşı müşterinin güvenini kazanmaktadırlar. Böylelikle firmalar bütün nakliyat süreçlerinde son derece titiz ve dikkatli davranmaktadırlar. Nakliyatını yapmak istediğiniz eşyalar için öncelikle firma elemanını göndererek eşyaları ve taşınacak yer incelemektedir. Daha sonra bu incelemeler neticesinde size en uygun fiyatı sunmaktadırlar. Ayrıca sizlere taşıma zamanını ve ne kadar sürede taşınabileceğini bildirerek sizin bu zamanlara göre hareket etmenizi sağlarlar.

Ev Taşıma Nakliyat Faaliyetleri

Günlük hayatımız da birçok insan ev değişikliği yapmaktadır. Bu işlem gerek iş için gerekse farklı nedenlerden dolayı gerekmektedir. Bu taşınma işleri insanlar için göz korkutacak derecede zor işlerdir. Ancak ev taşımacılığında püf noktalar bilinirse eğer bu zor durum çok kolay bir duruma dönüştürülebilir. Evden eve nakliye firmaları elemanlarına verdikleri eğitimler sayesinde taşımacılığın püf noktalarını bilmektedirler. Sizler nakliye yapmak istiyorsanız eğer bir nakliyat firması ile anlaşmanız sizin kolay bir şekilde taşınma işleminizi yapmanızı sağlar. Tecrübeli elemanlar sayesinde püf noktalar kullanılarak taşıma işlemi kolay bir şekilde ve kısa süre içerisinde istenilen yere gerçekleştirilir. Böylelikle sizin için zor olan bir durum kolaylıkla gerçekleşmiş olur.