Sayfalar

29 Ekim 2016 Cumartesi

Nakliyatta Hasarları En Aza İndirmek

Nakliye firmalarının vermesi gereken hizmetlerden biride eksper hizmeti olmaktadır. Bizde firma olarak bu hizmeti ücretsiz bir şekilde sunuyor ve eşyalarınızın raporunu çıkarıyoruz. Bu anlamda Ücretsiz Eksper Hizmetinin Önemi çok büyüktür. Eksper hizmeti kapsamında eşyalarınızın cinsi ve değeri belirlenmektedir. Bu hizmet ile birlikte gerekli hazırlık alt yapısı ve sigorta işlemleri başlatılmış olacaktır. Hizmette kalite çok önemli bir kavramdır. Satın almak istediğiniz tüm hizmetlerde buna özen göstermenizde fayda vardır. Her zaman için evden eve taşımacılık işlemlerinde kaliteli firmaları seçmelisiniz. Evinizin stresli ve yorucu taşınması sürecini dahada zorlaştırmanız gerekmiyor. Bunun için en doğru adreste olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Her zaman ve her konuda bizi arayabilirsiniz.

28 Ekim 2016 Cuma

İzmir Nakliyat İş İlanları

Sitemizden artık nakliyat iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Bir çok nakliyat firması günlük yada devamlı olarak nakliye personeli arıyor! Eğer sizde kendinize güveniyorsanız iş ilanları sayfasını takip ederek kendinize uygun iş tekliflerini değerlendirebilirsiniz.

27 Ekim 2016 Perşembe

Türkiye'de Nakliyat Hizmeti

İzmir ilinde günümüz de nakliye hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar sigortalı olarak ve ekonomik düzeyde Türkiye’nin her yerine nakliye işlemini gerçekleştirmektedirler. Nakliye firmaları bünyesinde bulundurdukları son kalite ekipmanlar ve çalıştırdıkları tecrübeli elemanlar sayesinde sizlere nakliyat konusunda en kaliteli hizmeti sunmaktadırlar. Firmaların sürekli olarak eğitim verdikleri elemanları sizlere en iyi şekilde hizmet sunarak nakliyatı kısa sürede gerçekleştirirler. İzmir de yer alan nakliyat firmalarına kendilerine ait olan web siteleri sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evden eve nakliyat, ofis eşya nakliyatı gibi nakliye işlemlerini asansör kullanarak gerçekleştiren firmalar eşyalarınıza herhangi bir hasar vermeden güvenli bir şekilde istediğiniz yere taşıma işlemini gerçekleştirmektedirler.

26 Ekim 2016 Çarşamba

Ev Taşıma İşlemlerinde Önemli Faktörler

Evler, bizim için tek huzur bulduğumuz yer iken, ev değişikliği bizim için en telaşlı ve en stresli süreç olarak bilinir. Ev taşımacılığında püf noktalar düşünüldüğü zaman akla gelen ilk püf nokta güzel bir plan yapmak olacaktır. Ev taşımanız sizin için uzun süreli bir plan gerektiriyor ve bu plana uyarak hareket etmeniz gerekiyor. Bu planlama içerisinde evden eve nakliyat yapan firmalara yer vermeniz sizin yararınıza olacaktır. Taşıma öncesinden en az 1 hafta önce eve bir göz gezdirerek ne tür eşyaları nasıl gruplandırma yapılabilir ve ne tür bir yol izlenir diye karar vermek gerekir. Ayrıca yeni evinize götürmek istemediniz eski eşyaları atarak o eşyalar için nakliye işlemi yapmanıza gerek duymazsınız.

24 Ekim 2016 Pazartesi

Nakliyat Firmalarının Ortak Yönleri

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte birçok nakliyat firması teknolojiyi en iyi şekilde nakliye işlemlerinde kullanmaya başlamışlardır. Bu gelişmelerden faydalanan nakliyat firmaları asansörlü taşıma işlemini başlatmışlardır. Artık günümüz de bütün evden eve nakliyat firmaları asansörlü taşımayı kullanmaktadırlar. Asansörlü taşımanın avantajları arasında en önemlisi çevreye rahatsızlık vermemektir. Bunun yanı sıra zamandan tasarruf sağlayarak istenilen nakliyeyi kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedirler. Ayrıca asansörlü taşıma da eşyaların çarpmaya bağlı olarak hasar görme riski en aza indirgenmiştir. Asansörlü taşıma sistemi, iki taraf içinde avantajlı olması sebebi ile nakliyenin olmazsa olmazları arasında hızlı bir biçimde yerini sağlam bir şekilde almıştır. Sizde asansörlü nakliye firmalarını tercih ederek güvenli sevkiyat sağlayabilirsiniz.

23 Ekim 2016 Pazar

Taşımacılıkta Paketleme Yöntemleri

Evden eve nakliyat firmaları müşterilerine her türlü desteği vermektedir. Ücretsiz olarak müşterilerine sunmuş olduğu ekspertiz hizmeti sayesinde taşınacak eşyaların gözlemlenmesi sağlanır. Bu gözlemleme sırasında ne tür ambalaj ve kolilerin kullanılacağı not alınır. Ayrıca ne kadar malzemeye ihtiyaç duyulduğu tespit edilerek taşınma sırasında malzeme eksikliği gibi olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalınmaz. Nakliye için gelen profesyonel elemanlar taşınacak eşyaları büyük bir titizlikle paketlemektedirler. Paketleme işlemi sırasında kırılma, çatlama durumu olan eşyalar özel olarak belirtilmelidir. Böylelikle taşıma sırasında doğacak sorunlar önlenir ve herhangi bir sorunla kaşı karşıya kalınmamış olur. Ayrıca eşyalar numaralandırılır ise taşınması daha kolay hale gelir ve kargaşaya sebep olmadan yerleştirme işlemi yapılır.

Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Nakliyat firma sayısı talebe göre hızla artmaktadır. Günümüz de Türkiye’nin dört bir yanında işleyiş gösteren birçok evden eve nakliyat firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar işlerini titizlik ve güven içerisinde gerçekleştirirler. Nakliyat firmaları çalışma şekilleri nakliye türüne göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin, bir ofisteki eşyalar başka bir ofise taşınacaksa eğer nakliye firması bir elemanını yollayarak gerekli ekipmanların belirlenmesini sağlar. Daha sonra gerekli ekipmanlar hazırlanarak eşyaların paketlenme işlemi gerçekleştirilir. Eğer ofis üst katlar da ise nakliye asansörü kullanılarak eşyaları hasarsız ve hızlı bir şekilde taşınması sağlanır. Nakliye işlemini yapan firma elemanlarının tecrübeli olması nedeniyle nakliyenin nasıl gerçekleştirileceği planlı bir şekilde yapılır ve güvenli taşıma sağlanır.

NAKLİYAT FİRMALARI ÇALIŞMA ŞEKİLLERİ