Sayfalar

22 Ekim 2016 Cumartesi

İzmir Banka Taşımacılığı Hizmeti

Günümüzde birçok nakliye firması kurumsal nakliye işlemlerinde olduğu gibi banka taşımacılığı da yapmaktadırlar. Bu taşımacılıkta asıl amaç kusursuz ve güvenli bir nakliyat sağlamaktır. Evden eve nakliye firmaları banka taşımalarında her türlü detayı göz önünde bulundurarak profesyonel bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştirmektedirler. Şehir içi, şehir dışı veya uluslararası her türlü düzeyde taşımacılık yapan firmalar güvenlik önlemlerini üst düzeyde tutarak herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmasının önüne geçmiş olurlar. Ayrıca taşınacak ürünlere sigortalama yaparak bankaların mağduriyeti giderilmiş olur. Banka taşımacılığında dikkat edilmesi gerekenleri bilen tecrübeli ekspertiz elemanları gereken ekipmanları ve taşıma yapacak elemanları belirleyerek güvenli bir şekilde nakliyatın gerçekleşmesini sağlarlar.

Banka Taşımacılığı

21 Ekim 2016 Cuma

Nakliyat ve Kargo Firması Arasındaki Farklar

Nakliyat firması seçimi ile kargo seçimi arasında bulunan ince farklar ev taşıma ihtiyaçlarımızı belirlememizde bize kılavuz olacaktır. Her iki firmanın da eşya taşıyor olması ev taşıma ihtiyaçlarını giderecekleri anlamına gelmese de temel olarak yaptıkları iş ve hizmet benzer özellikler gösteriyor.

Nakliye Firması mı? Kargo mu?

19 Ekim 2016 Çarşamba

Nakliyat Firmaları ve Ek Hizmetleri


Yüksek kalite standardlarında taşımacılık hizmeti veren firmamız, evlerinizi sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Sigorta işlemlerinin başlatılabilmesi içinde öncelikli olarak ücretsiz bir şekilde eksper hizmeti sağlamaktadır. Bu anlamda ücretsiz Eksper Hizmetinin Önemi konusunda iyi bir bilince sahibiz. Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda eksper elemanlarımızı hemen yönlendirerek süreci başlatıyoruz. Ev ve eşya taşıma hizmetlerindeki beklentilerinizi çok iyi biliyoruz.

Nakliyede Ekspertiz Dönemi

Nakliye hizmeti veren firmalarda olmazsa olmaz özellik ücretsiz bir şekilde eksper olanaklarının olmasıdır. Bu hizmetin verilmiş olması müşterileri memnun edecektir. Bizde önemli bir nakliye firması olarak evlerinizi taşıyor ve bunun öncesinde Ücretsiz Eksper Hizmetinin Önemi hakkında titiz davranıyoruz. Bu hizmeti vererek eşyalarınızı her yönden tespit ediyor ve sigortalama işlemini yapıyoruz. Sigorta sayesinde hiçbir risk ortada kalmamış ve güvenle eşyalarınız taşınmış olacaktır.

17 Ekim 2016 Pazartesi

Yeni Taşınacaklara Özel Öneriler

İlk defa taşınacaklar ve bu konuda deneyimsiz olanlara kolaylık sağlayacak bir yazı ile sizlerleyiz. Ev taşıma konusunda yılların bilgi ve deneyimini sizlerle paylaşıyor ve taşınma işlerinizi daha stressiz ve hızlı bir şekilde yapmanıza olanak sağlıyoruz. Ev taşımak ciddi ve zorlu bir süreçtir bu dönemde kontrol eğer sizin elinizde olursa rahat bir şekilde ev taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Taşınacaklara Özel Önerilerimizi Mutlaka İnceleyin

Asansörlü Taşıma Hizmetinde Hatalı Kullanımların Sonuçları

Günümüzde nakliyat firmalarının işini oldukça kolaylaştıran asansörlü taşıma özellikle büyük şehirlerdeki evden eve nakliyat hizmeti veren şirketlerin sıklıkla kullandığı bir yöntemdir. Ancak asansörlü taşımacılık avantajları olduğu gibi bilinçsiz kullanıldığında oldukça dezavantajı bulunan bir taşıma yöntemi olarak dikkat çekmektedir.

Asansörlü Nakliyat Dezavantajları

yazımızın devamında ise asansörlü taşımacılığın yanlış kullanıldığındaki olumsuz yönlerini belirteceğiz.