Sayfalar

13 Ekim 2016 Perşembe

Ege Bölgesinde Nakliyat Hizmetleri

Ege bölgesinde nakliyat hizmeti veren firmaları yakından tanıyıp güvenli ve başarılı bir ev taşımacılığı sağlamanız için sadece ege bölgesinde nakliyat hizmetini sağlayan kurumsal firmaları tercih edin.
Gerekli yetki belgesine sahip olan firmalardan alacağınız nakliyat hizmeti hem eşyalarınızın sağlı taşınması hemde hızlı bir nakliye hizmetini almanızı sağlayacaktır. Personellerinin ev taşıma işinde başarılı olması, ilgili belgelere sahip olması ve en önemlisi nakliye işini severek yapıyor olması oldukça önemlidir. Bu konuda Ege bölgesinde yaşayıp nakliyat ihtiyacı olan firma ve bireysel müşteriler oldukça şanslı çünkü

Fuar Taşımacılığı Nedir ?

Fuar taşımacılığı

Belirli dönemlerde çeşitli aktivitelerin düzenlendiği genellikle firmaların katıldığı ve büyük taleplerin olduğu fuarlar taşıma firmaları içinde büyük önem taşıyor. Genellikle standların taşındığı ve firmalarla toplu şekilde anlaşma yapıldığı bir organizasyondur.

12 Ekim 2016 Çarşamba

Nakliyat Firması Açarken İhtiyaç Duyulan Belgeler

Nakliyat Firması Açarken İhtiyaç Duyulan Belgeler Nelerdir ?

Nakliyat firması açmak günümüzde oldukça kolay ve hızlı olduğu için çok sayıda nakliyat firması bulunmakta. Nakliye ihtiyacı olan kişilerin ise kaliteli ve profesyonel nakliyat firması bulma olasılığı ise bu neden düşüyor. Nakliyat firması açma ile ilgili işlemleri ULAŞTIRMA BAKANLIĞI yapmaktadır. Şimdi size

nakliyat firması açarken neler gerekli?

bunlardan bahsedeceğiz.
Temel olarak "K" yetki belgesi olarak adlandırılan ve üç alt kategorisi bulunan bu yetki belgesi "K1", "K2", "K3" olarak isimlendirilir şimdi bu belgelerin anlamlarını açıklayalım.

k1 belgesi

Yurt içi ev taşıma işleri yapmak isteyen firmalar tarafından alınması gereklidir.

k2 belgesi

ev taşımacılığı gibi bir ticaret amacı olmayan sadece kendi işi için taşımacılık yapmak isteyen yurt içindeki taşımacılık için alınması gerekmektedir.

k3 belgesi

yurt içerisinde ev ve büro eşyalarını taşımak isteyenlerin alması gereken belgedir.

11 Ekim 2016 Salı

Nakliye Firmalarının Araçları Nasıl Olmalı

Nakliye Firmalarının Araçları Nasıl Olmalı ? Nakliyat firmaları araç seçimi nakliye firma araç kiralama
Nakliyat firmaları eğer yaptıkları işe gerçekten önem veriyor ise bunun en büyük göstergesi kullandıkları ekipmanlar ve araçlardır. Çünkü nakliye firmalarının en yoğun olarak kullandığı şeylerin başında araçlar gelmektedir. Büyük çapta yapılan nakliye hizmetleri için kamyonet kullanılırken küçük çapta örneğin ev taşıma gibi hizmetler için ise daha küçük araçlar tercih edilmelidir.

9 Ekim 2016 Pazar

Nakliyat Firmalarının Paketleme Hizmetleri

Nakliyat firmaları taşıma hizmetinin yanı sıra ek olarak paketleme hizmetleri de veren firmalardır. En üst düzey korumayı sağlamak için yapılan paketleme sistemi taşıma esnasında eşyalarınıza en az zarar ve deforme olmasını engellemeye yönelik bir hizmettir. Özellikle çizilme tehlikesi olan eşyaları paketlemek, daha sağlıklı muhafaza edilmesine olanak sağlayacaktır.

Paketleme Hizmetinin Avantajları

Eşyalarınızın zarar görmemesi için geliştirilen paketleme hizmeti ile tüm eşyalarınız hiç bir hasar görmeden taşınma işlemi rahatlıkla gerçekleşebilir. Nakliyat hizmeti alacağınız firmadan mutlaka paketleme hizmetinin olup olmadığını öğrenin.

Paketleme Şekilleri

Her eşya için farklı ve çeşitli paketleme yöntemleri bulunmaktadır. Hem tozlanmaya hemde deforme olmalara karşı önlem amaçlı olarak streç ve naylon filmler kullanıldıktan sonra kalın ve dayanıklı battaniyeler kullanılarak güvenli şekilde paketlenir.

Ofis Taşıma Hizmeti Veren Nakliye Firmaları

Ofis taşıma işlemleri titizlik ve özen gösterilmesi gereken nakliyat hizmetleri arasındadır. Özellikle değerli evrakların ve ofis firmasının vermiş olduğu hizmete göre ofiste bulunan malzemelerin hasarsız bir şekilde taşınması son derece önemlidir. Büyük şehirlerde yer alan ofisler genellikle plaza veya hanlarda yer alır ve yüksek katlar tercih edilir hem marka imajı hemde kurumsal kimlik için bu tarz yerlerde ofis tutan firmalar her zaman hasarsız ve hızlı nakliyat hizmeti istemektedir.